• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

İzmir Transfer

İzmir havalimanı transfer hizmetleri içerisinde farklı tip seyahatlerin yapıldığı bilinmektedir. Önemli bir ticaret merkezi olması nedeniyle iş seyahatleri kapsamında transfer hizmetlerine başvurulması söz konusu olabilmektedir.

İzmir transfer hizmetlerinin aynı zamanda yapılan turistik seyahatlerde de tercih edildiği bilinmektedir. Yurt içi ve yurt dışı turizm seyahatleri kapsamında konforlu bir seyahat için transfer hizmetleri, müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

Turizm Seyahatlerinde Transfer Hizmetleri

İzmir Transfer firmaları bölgenin iklim koşulları nedeniyle yerli ve yabancı turistlere hizmet vermektedirler. Bu hizmetler kapsamında tercih edilen araçlarda farklılık olduğu gibi transfer hizmetlerinde de değişiklik talebi söz konusu olabilmektedir.

Tatil seyahati için İzmir transfer hizmetlerine başvuruda bulunan müşterilerin bazı durumlarda gidiş-dönüş transfer hizmetlerini talep ettikleri bilinmektedir. Fakat bazı durumlarda yalnızca gidiş ya da yalnızca dönüş taleplerinde bulunulmaktadır.

Turizm transfer hizmetlerinde çoğunlukla büyük araçların da tercih edildiği bilinmektedir. Bu araçların iç hacminin geniş olması nedeniyle turist kafileleri tarafından daha rahat olması nedeniyle tercih edilebilmektedir.

Ticari Seyahatlerde Transfer Süreçleri

Yurt içerisinde ya da yurt dışında yapılmakta olan iş seyahatlerinde zaman tasarrufu sağlayabilmek için transfer araçları tercih edilmektedir. Transfer araçlarının özellikleri, iş seyahatleri bağlamında konfor ağırlıklı olmaktadır.

İzmir transfer hizmetleri kapsamında bulunan ticari transfer süreçlerinde araç içi fonksiyonları geniş olan araçların tercih edildiği bilinmektedir. Bu nedenle geniş araçların iş seyahatlerine daha çok hitap etmesi nedeniyle tercih daha sık olmaktadır. Ticari faaliyetlerin artış gösterdiği dönemlerde transfer firmalarında yoğunluk olabilmektedir. Bu nedenle yapılacak olan seyahatler öncesinde firmamız ile iletişime geçilerek ön rezervasyon yapılması önerilmektedir.

Transfer Araçlarının Özellikleri Nasıl Olmalıdır?

İzmir transfer şirketleri kendi araçlarını transfer işlemlerine uygun kategoride bulundurmak zorundadırlar. Araç özelliklerini uyarlamayan firmaların güvenli yolculukları aracı olmaları mümkün olmamaktadır. Transfer işlemi yapacak araçlarda şu özelliklerin bulunması gerekmektedir:

  • Araçların uzun mesafe ya da kısa mesafede kullanılabilir olması için düzenli araç muayenelerinin yapılması gerekmektedir.
  • Araçlar farklı müşteriler ile kullanıldığı için düzenli olarak hijyen kurallarına uygun bir biçimde temizlenmesi gerekmektedir.
  • Araç içerisinde konfor ortamını sağlayacak koşulların sağlanması gerekmektedir.
  • Herhangi bir kaza ve hasar durumunun ön görülmesi anlamında gerekli güvenlik ortamının da sağlanması gerekmektedir.
  • Oto koltuğunun bulunması zorunlu tutulmaktadır.

İzmir VIP transfer araçları geniş hacimli olarak bilinen araçlar olmakla beraber aynı özellikleri bu araçların da bulundurmaları gerekmektedir. Geniş araçlar birden fazla yolcu taşıdıkları için güvenlik tedbirlerinin bu araçlarda daha dikkatli bir biçimde kontrol edilmesi gerekmektedir.