• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

İzmir havalimanı transfer yıllardır güveli bir şekilde transfer işlemi gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Taksi ücretine benzer bir ücret ödeyerek daha fazla hizmete sahip olabilirsiniz. Daha konforlu ve avantajlı yolculuk yapmanızı sağlayan transfer hizmeti, tecrübeli şoförler tarafından kaliteli araçlar ile verilmektedir.

İzmir Havaalanı Transfer Hizmetleri

Transfer işlemi esnasında yüksek donanıma sahip, kalite standartlarına uygun araçlar kullanılmaktadır. Profesyonel ekip sayesinde güvenli ve hızlı bir şekilde yolculuk yapılmaktadır. Gitmek istediğiniz havaalanına kısa sürede ulaşmanızı sağlayan İzmir transfer 7/ 24 hizmet sunmaktadır. Ayrıca hizmet hakkında 365 gün 24 saat bilgi alabileceğiniz telefon hattına sahiptir. Rezervasyonda belirtilen ücret dışında herhangi bir ödeme yapmadan transfer hizmetine sahip olabilirsiniz. Transfer esnasında kullanılan araçlar lüks araç sınıfına girmektedir ve bu da yolculuğun daha konforlu olmasını sağlamaktadır.

İzmir Havaalanı Transfer Hizmetinden Nasıl Faydalanılır?

Kolaylıkla ücretsiz rezervasyon imkânı sunulmaktadır. Müşteri bilgileri ve transfer gerçekleştirilecek olan noktalarla başvuru formunun doldurulması ile kolay ve hızlı rezervasyon işlemi gerçekleştirilmektedir. İzmir transfer firmaları araç içinde nakit ödeme imkanlarının yanı sıra kredi kartı ile ödeme işlemi de yapılmaktadır. Kısa sürede konforlu bir şekilde havaalanına transfer edilmenizi sağlayan hizmet ayrıca yolculuk esnasında sıkılmanızı engelleyen araç içi özelliklere de sahiptir. Diğer İzmir transfer şirketleri karşısında sağladığı yüksek müşteri memnuniyeti ve ücretsiz çocuk koltuğu hizmeti seçenekleri ile çokça tercih edilmektedir. Taksi ücretine benzer ücretler ödeyerek daha konforlu ve rahat bir yolculuk yapabilirsiniz.

İzmir Havaalanı Transfer Hizmet Özellikleri Nelerdir?

Havaalanından güvenli bir şekilde ayrılmanızı sağlayan transfer hizmeti, protokol taşımacılığı gibi üst düzey güvenlik gerektiren alanlarda da hizmet sunabilmektedir. Havaalanından istediğiniz yere hızlı bir şekilde gitmenizi sağlayan sistem, yolculuğunuza tur ve gezi benzeri organizasyonları da dahil etmenizi sağlamaktadır. Rezervasyonu internet sitesinden kolay ve hızlı bir şekilde yaptıktan sonra belirlediğiniz adrese rezervasyon süresinden 10 dakika önce gelmeniz hizmet için yeterli olmaktadır. İnternet sitesinden veya telefon üzerinden kişisel bilgilerinizi ve transfer işleminin gerçekleşeceği konum bilgilerini yazarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Özel paketler içerisinden tercihte bulunabileceğiniz gibi standart kullanım paketlerinden de tercihte bulunabilirsiniz. Ayrıca isteğinize bağlı olarak transfer esnasında daha rahat bir yolculuk yapmanız için sunulan alternatif özelliklerden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz olarak çocuk koltuğu sunulmaktadır. Lüks araçlarla kısa sürede istediğiniz yere uygun fiyat seçenekleri ile ulaşmanızı sağlayan İzmir vip transfer hizmetinden güvenle ve kolaylıkla faydalanabilirsiniz.