• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

İzmir Havalimanı Transfer

İzmir Adnan Menderes Havalimanı ülkenin en çok tercih edilen havalimanlarından birisi olması nedeniyle İzmir havalimanı transfer hizmetlerine de yoğun talep olduğu bilinmektedir.

Bölgedeki transfer ihtiyacı ticari ve turistik faaliyetlerin yürütülmesi esnasında talep görmektedir. Bölge civarında bulunan tatil beldelerine ulaşım sağlanması için müşterilerimizin kendi araçları konforunda hizmet almaları mümkün olmaktadır.

İzmir Havalimanı’ndan Hangi Transfer Hizmetleri Verilir?

İzmir transfer firmaları içerisinde yer alan firmamız bünyesinde verilmekte olan transfer hizmetleri müşterilerin tercihlerine hitap edebilmek adına çeşitlendirilmektedir. Bu bağlamda sunulan faaliyetler şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Firmamızda araç çeşitlerinin çok olması sayesinde hemen her ihtiyaca hitap eden araçların bulunması mümkün olmaktadır.
  • VIP araçları ile sunulan hizmet kalitesi daha üst seviyeye çıkarılmakta olup, müşterilerimizin özel araçlar ile seyahat etmeleri sağlanmaktadır.
  • 7/24 hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz ile transfer işlemi öncesinde randevu alarak araç ayarlamak mümkün olabilmektedir.

Turizm ve Ticari Faaliyetlerde Transfer Hizmetleri

İzmir bölgesi özelinde yürütülmekte olan transfer hizmetlerimiz çoğunlukla turizm zamanlarında ve ticari faaliyetlerin yürütüldüğü fuar zamanlarında artış göstermektedir. Bu nedenle belirli zamanlarda transfer faaliyeti almak isteyen müşterilerimizin erken rezervasyon yaptırmaları önerilmektedir.

İzmir transfer hizmetleri kapsamında sunulan hizmetlerin, müşteri kitlesine göre de belirlenmesi söz konusu olmaktadır. Turist kafilesi ile İzmir Havalimanı üzerin transfer hizmeti almak isteyen müşterilerimize özel geniş araçlar ile hizmet verilmektedir.

İş seyahatleri kapsamında araç içi özelliklere ihtiyaç duyan müşterilerimize yönelik yüksek güvenlik önlemi bulunan araçlar ile hizmet verilmesi söz konusu olmaktadır. Bu nedenle hizmet almadan önce müşterilerimizin ihtiyaçlarını tespit ederek seçim yapmaları önerilmektedir.

İzmir Bölgesinden Yapılan Transfer Araçlarının Özellikleri

İzmir transfer şirketleri kapsamında hizmet vermekte olan firmamızın bu bölgede sunmuş oldukları araçların hizmetleri şu şekilde sıralanmaktadır:

  • Araçlarımız farklı mesafelerde farklı ücretler ile hizmet verecek şekilde hizmete açılmaktadır.
  • Araç içi özelliklerimizin müşterilerimizin tercihlerine göre farklılaşabilmesi mümkün olmaktadır.
  • Hijyenik araçlar ile yapılan yolculuklar oldukça güvenli bir hizmeti garanti etmektedir.
  • Alanında tecrübeli personeller sayesinde herhangi bir rötar olmadan müşterilerimizin istedikleri adreslere ulaştırılmasını sağlayan nitelikte araçlar ile hizmet verilmektedir.
  • Araçlarımızın modelleri ve özellikleri dönem dönem güncellenmekte olup yeni teknolojik gelişmeler müşterilerimizin hizmetine sunulmaktadır.

İzmir VIP transfer araçlarımızın da bir üst kategori olarak değerlendirilmesi mümkün olmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin talep ettikleri özel ihtiyaçları VIP araçların çatısı altında toplanmaktadır.