• 0 (542) 743 88 35
  • info@izmirtransfervip.com

İzmir Otel Transfer

İzmir havalimanı otel transfer hizmetleri içerisinde havalimanından bölgedeki otellere konaklamak amacıyla giden müşterilerimize yönelik hizmet verilmektedir. Bu transfer hizmetleri randevulu olarak sürdürülebilmektedir.

Otellere giriş ve çıkış tarihlerinin belirlenmesinin ardından müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeler yapılarak, transfer randevuları yapılabilmektedir. Bu sayede araç tercihi noktasında herhangi bir problem yaşanmamaktadır.

Otelcilik Sektöründe Transfer Hizmetleri

İzmir otel transfer hizmetlerinin başlangıç olarak turizm sektörü içerisinde değerlendirildiği bilinmektedir. Özellikle tatil bölgesi olarak bilinen İzmir için yerli ve yabancı turistler oteller üzerinden transfer hizmetlerini talep edebilmektedirler.

Transfer hizmetleri, otellere geçilmeden önce havalimanı bünyesinde de alınabilmektedir. Havalimanı içerisinde bulunan araç transfer ofisleri ile iletişime geçilerek ya da internet üzerinden ön rezervasyon yaptırarak transfer hizmeti alınması mümkün olmaktadır.

Otellerin ulaşım anlamında zorlu bölgelerde olması, dağlık arazilerde ya da küçük beldelerde olması halinde de transfer hizmetleri tercih edilmektedir. Müşterilerimizin kendi araçlarındaki konforla havalimanı sonrasında otel bölgelerine ulaşmaları sağlanabilmektedir.

İş Seyahatlerinde Tercih Edilen Transfer Araçları

İş seyahatleri kapsamında bireysel olarak ya da küçük gruplar halinde farklı bölgelere ulaşım sağlanabilmektedir. Uzun mesafelerin yorucu olmaması adına yapılan iş seyahatlerinde havalimanı sonrasında transfer hizmetleri tercih edilmektedir.

İzmir transfer firmaları içerisinde yer alan firmamızın da bu kapsamda hizmet verdiği özel araçlar bulunmaktadır. Çoğunlukla VIP konseptine dahil olan bu araçların yanı sıra müşterilerimizin tercihleri doğrultusunda fonksiyonel araçlar tercih edilebilmektedir.

Araç içi fonksiyonlar, iş seyahati yapmakta olan kişiler için oldukça önemlidir. Araç içi ekran kullanımı ya da geniş hacimli araçların olması bu seyahatlerin hem daha konforlu hem de daha etkin yapılmasını sağlamaktadır.

İzmir Transfer Hizmetlerinde Sunulan Olanaklar

İzmir transfer şirketleri dahilinde hizmet vermekte olan şirketimiz, transfer hizmeti almakta olan müşterilerine şu olanakları da beraberinde sunmaktadır:

  • Firmamız bünyesinde müşterilerimizin kendi araç özelliklerini tercih ederek araç seçimleri yapmaları mümkün olmaktadır.
  • Araç özelliklerimiz çoğunlukla fonksiyonel olması nedeniyle yolculuklar daha keyifli hale getirilmektedir.
  • Araçlarımızın geniş hacimli olarak tercih edilmesi sayesinde müşterilerimizin küçük gruplarla beraber seyahat etmeleri de uygun olmaktadır.
  • Araç içi hijyen kurallarına önem vermemiz nedeniyle müşterilerimizin gönül rahatlığıyla firmamız araçlarını seçmeleri mümkün olmaktadır.

İzmir VIP transfer araçları olarak sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında ise özel olarak belirlenen araçlar ile hizmet verilmektedir. Bu araçların ücret bakımından daha yüksek standarda sahip olmaları ile birlikte aynı zamanda daha konforlu yapılara sahip oldukları da bilinmektedir.